Forførte min personlige træner (Almindelig sex)
Erotiske noveller skrevet af  Yeosin

Udgivet: 19-08-2025 00:01:01 - Gennemsnit: 5  Udskriv
Kategori(er): Utroskab | Almindelig sex | Oralsex | Sensuel Erotik
Antal tegn:22748



Min kæreste og jeg har været et par i 3 år, at jeg nærmest bor hos ham i perioder, er der ikke noget nyt i.

Lucas er 34 år gammel men arbejder en del som rejsemontør, det gør at jeg tit er alene i længere perioder, eller helt alene er jeg dog ikke jeg har jo mine veninder.

Når min kæreste endelig er hjemme så træner han en del, han er den type som går meget op i at træne og holde sig i form, nok mere for at vise sine muskler frem om sommeren når han går med bar overkrop.

Jeg er selv en koreansk kvinde, jeg er ikke specielt stor, jeg er 160 cm høj og vejer 50 kg, mine veninder siger det er totalt unfair at jeg har nogle fordele ved min krop, min timeglasfigur er meget tydelig, mine faste b-skåls bryster som bare sidder som de skal, også mine forførende frække øjne, de mener at jeg kan score lige den jeg vil når jeg vil gøre det.

Jeg er nu 33 år gammel, siden jeg begyndte at "jagte" mænd har jeg da aldrig mødt et nederlag, jeg kan få dem jeg vil, men man når også et punkt hvor man tænker mere på at stifte familie og er man 33 så kommer tankerne ofte, specielt fordi kvinder med alderen har færre æg end når de er helt unge hvilket gør chancerne for graviditet mindre.

Jeg er efterhånden også den eneste af mine veninder der ikke har børn, de drillede mig med om min kæreste afviser mig når han endelig er hjemme, men faktisk afviser han mig ikke han har bare ikke kunne gøre mig gravid, han mener at det må være mig den er gal med og ikke ham, og hans macho sæd.

Han har drillet mig med at jeg da bare kunne knalde med en anden og se om han kunne gøre mig gravid, noget som sikkert var en fantasi han havde, altså dele mig med en anden men det var noget jeg på ingen måde ville kunne gøre, havde jeg først sex med en anden mand så ville det betyde at det var enden på forholdet med min kæreste og mig.

Jeg begyndte at gå rundt med frække tanker, da jeg en dag var nede at træne så jeg på en opslagstavle at der var en fyr som tilbød at komme hjem til folk og være deres personlige træner, der var mange der havde en travl hverdag og ikke havde tid til at komme til træningscentret så måtte træningscentret jo komme til folk.

Jeg kendte ham godt der havde lavet den lille plakat, det var Brian, ikke en Brian type men en venlig person som vidste hvad han snakkede om, jeg besluttede mig hurtigt for at jeg ville kontakte ham og sørge for at han blev min personlige træner.

Jeg gik ind og skulle træne da jeg mødte ham, vi hilste på hinanden som altid og da han ikke lige var optaget faldt vi i snak om hans lille plakat som han havde hængt op, han ville gerne komme hjem til mig og være min personlige træner, vi kunne aftale efter første gang hvor mange gange jeg ville have han skulle “komme”.

Vi aftalte at han skulle komme dagen efter, jeg mente at vi lige så godt kunne komme i gang med det samme, den dag kunne jeg næsten ikke fokusere på at træne, der var noget i min krop som var i bevægelse, der var noget i mig som fortalte mig at jeg ville have ham på alle måder jeg kunne, jeg følte mig mere billig end nogensinde før men det var mine lyster der talte.

Da jeg kom hjem den dag kunne jeg godt mærke at mit begær for fremmed pik, spredte sig i mig, men ikke hvilken som helst fremmed pik, det var Brians pik, Brian som altid havde været sød venlig og rar ved mig sådan var han generelt bare.

Senere den dag kom min veninde på besøg hun fortalte mig at hun havde læst nogle frække artikler om personlige trænere der havde sex med forsømte husmødre, hun indrømmede at hun faktisk havde en fantasi om at have fræk beskidt sex med en personlig træner.

Jeg fortalte hende at jeg faktisk ville få en forbi dagen efter som jeg faktisk havde planlagt at score, min veninde var ved at få et chok over min frække plan og spurgte ind til min kæreste og mangel på beskyttelse, jeg var jo ikke beskyttet.

Jeg fortalte hende, at man som kvinde jo ikke bare skulle pakke sine lyster og begær væk, min kæreste kunne ikke dække mit behov, så måtte en anden jo gøre det, grinede jeg som svar til min veninde.

Det blev sent og jeg tog hjem, jeg tog mig et dejligt varmt bad da jeg kom hjem ikke fordi jeg følte mit uren men jeg elsker bare at mærke vandet ramme min krop, mærke man står som man er skabt mens strålerne ramte min bløde hud.

Den næste morgen vågnede jeg ved solens stråler der ramte mit ansigt, ramte mine øjne, langsomt åbnede jeg mine øjne og fik energi nok til at stå op, jeg gik direkte ud på badeværelset hvor jeg igen tog mig et dejligt varmt bad, denne gang var det dog i tankerne om at jeg ville forfører Brian, jeg ville være så ren som muligt.

Da jeg var færdig i badet gik jeg ind i mit soveværelset og tog mit træningstøj på, det vil sige stramme bukser, en stram top, som alle ved er det tøj som fremhæver en kvindes kropsfigur, man skulle tro at den type tøj var skabt til at gøre en kvinde mere sexet.

Da jeg var kommet i tøjet, gik jeg ud i køkkenet og fik noget morgenmad, der var noget tid til Brian ville komme, så jeg havde noget tid til at ordne nogle forskellige ting samt at lægge min træningsmåtte ud i stuen.

Tiden gik langsomt men jeg havde jo en plan i gang, den ville jeg følge.

Brian kom til den aftalte tid, jeg inviterede ham med det samme inden for, han kiggede normalt på mig han havde jo set mig i mit træningstøj mange gange så det var det intet nyt i.

Vi gik ind og satte os i vores sofa gruppe hvor han lagde sin tablet, han forklarede at vi kunne klare den første halve times træning som faktisk var meget fokuseret på nogle øvelser, hvor jeg kunne træne med mine mavemuskler, ryg muskler.

Vi gik i gang med min træning, Brian havde den dag løse træningsbukser på, hvilket heller ikke var noget nyt da det jo nok var stilen som han brugte specielt når han var på “hjemmebesøg”.
Jeg sad på min træningsmåtte med mine ben over kors mens han holdt mine arme over hovedet, han bøjede min ene arm ned bag mit hoved mens han førte sine frække hænder ned over min skulder og ned til siderne af min krop og forklarede mig om mine muskler osv.

Han bad mig ligge fladt på maven, han forklarede mig om mine muskler på mine baglår, mens han forklarede mig om mine muskler kørte han sine hænder op og ned bag på mine lår så jeg tydeligt kunne mærke hvilken muskel han snakkede om.

Han bad mig derefter at skyde min røv op i vejret, jeg tænkte at det var da noget af en fræk stilling men gjorde det for at gøre mig mere til for at “sælge” mig så tydeligt som muligt, han skulle ikke have nogen tvivl om hvad jeg var ude på.

Mens jeg skulle lave den øvelse satte han sine hænder på siderne af mine hofter og hjalp mig med at skyde røven op i luften, faktisk var jeg temmelig sikker på at han selv vidste var jeg var ude på, hans fingerspidser var også så meget frækkere end normalt.

Da min røv var i vejret kørte han sin ene hånd ned over mine baller og forklarede mig at med de rigtige øvelser så ville jeg for en meget fræk og forførende røv, en røv der kunne gøre enhver mand skør.

“Har du også trænet din kone eller kæreste sådan ?” spurgte jeg ham

“Jeg er skam single” svarede han mig kort

Han bad mig stille mig på alle fire, med det samme tænkte jeg på om han ville springe op mig, jeg var så liderlig, men min frække måde at føre min krop frem på var kun med det ene formål at forfører ham, forfører ham skulle jeg nok ende med at gøre.

Mens jeg stod der på alle fire, kørte han flere gange over mine baller, når han gjorde der skød jeg diskret min bagdel mere bagud så han tydeligere kunne mærke mine baller, efter han mærkede mine baller, satte han sig på knæ bag mig og satte sine hænder på hver side af min krop og kørte sine frække hænder op langs siderne af min krop.

Han stoppede med at køre sine hænder nogle steder hen, da han var lige ved siden af mine bryster.

"Stræk dine arme ud foran dig på gulvet og lad dig glide ned på gulvet mens du skyder din bagdel op i vejret” sagde han til mig

Uden så meget at tænke over det gjorde jeg som han sagde, han fulgte med med det resultat at min bagdel ramte hans bule, han var faktisk blevet stiv af at høre ved min krop, faktisk var jeg ikke sikker på hvem der forførte hvem lige nu, men jeg holdt fast i den tro at jeg forførte ham.

Han trak sig lidt væk fra mig og lod mig lave den øvelse et par gange mens han stod og sikkert klemte sin bule.

Han gik igen i position bag ved mig, han kørte stille begge sine hænder op på mine baller op top kanten af mine træningsbukser, han tog fat i dem og mine trusser og trak dem ned i et kraftigt ryk.,

“Heyy hvad laver du ?” sagde jeg til ham og ville rejse mig op

Han var hurtigt over mig, han bøjede sig ind over mig og førte sine hænder om på min mave og kørte min bluse op over mine bryster, uden problemer fik han skubbet min top og træningsbh op over mine bryster som han nu holdt godt fast i, her stod jeg med nøgen røv og bare bryster.

“Du vil jo gerne, jeg har lagt mærke til din frække krop og din måde at forfører mig på skat” hviskede han til mig

“Er det ikke det du vil ?” spurgte han mig

“Joo” svarede jeg ham mens han trak sig bagud og gik igen i stilling bag mig, men han fandt ikke sin pik frem, han bøjede sig ned og satte sin tunge direkte på min våde fisse som han straks gik i gang med at slikke.

Jeg kunne på ingen måde lade være med at nyde følelsen af hans frække tunge, der slikkede min frække liderlige fisse var så fræk og så lækker, jeg havde igen fået nedlagt mit bytte uden faktisk at gøre det helt store.

Brian slikkede virkelig fisse som om han virkelig nød at mærke min koreanske fisse, mens han slikkede mig, førte han en finger op til min fisse og pressede den stille ind i mig, han fingerkneppede mig nu stille og roligt lidt.

Men jeg stod der på alle fire som en liderlige tæve trak han sit hoved væk fra min bagdel og hev hans egen bukser og boksershorts ned, han styrede sin pik direkte hen til min fisse og trængte uden så meget pjat op i min våde fisse.

“Der er også muskler her vi skal træne” stønnede han mens han med et fast greb om min hofte gik i gang med at kneppe mig, ikke noget med at kneppe mig i et voldsomt tempo men et dejligt roligt tempo hvor vi begge virkelig nød at vi hang sammen.

Vi begge stønnede, det var så frækt, Brian kneppede mig nu som jeg altid havde ønsket at min kæreste kneppede mig, faktisk fik jeg fremmed pik lige midt i min kærestes stue, men jeg var så ligeglad jeg ville bare have pik og det skulle være nu.

Det hele var så frækt for mig at jeg mærkede at min første orgasme kom tættere og tættere på, han mærkede det også og skiftede måden han kneppede på, han stod en smule mere skråt, eller sådan føltes det, det var så skønt, jeg lukkede mine øjne og fokuserede helt på den dejlige pik der arbejdede så skønt i min fisse, en pik jeg ikke engang havde smagt på endnu, men fik han mig til at komme så ville jeg smage hans pik med mine safter på.

Min orgasme kom tættere og tættere på, Brian kneppede bare i samme tempo han vidste hvad han havde gang i, han vidste at min orgasme var lige på trapperne, da han så pressede pikken helt i bund, fik jeg den sidste følelse jeg skulle bruge for at få min første orgasme.

Min orgasme fik mit underliv til at eksplodere i en vild orgasme mens han holdt mig oppe, dejlige følelser af stød der strømmede igennem min krop fik mig til at komme med et lettelses suk efterfulgt at stønnen mens han stoppede helt med at kneppe mig, min orgasme var vidunderlig, det var virkelig længe siden at jeg sidst havde fået sådan en lækker orgasme.

Da min orgasme var overstået trak jeg min røv til mig og han gled stille ud af min våde visse, jeg satte mig op og rakte ud efter ham, jeg kyssede ham dejligt forførende, vi åbnede vores munde hvor vores tunger mødtes og startede deres helt egen parringsleg.

Jeg kom op og stå og tog hans pik i hånden og onanerede ham lidt, med lidt besvær kom vi hen til sofaen hvor jeg fik ham sat, jeg trak hans bukser og boxershorts helt af ham mens jeg satte mig op på knæ mellem hans ben og gjorde mig klar til at sutte hans pik.

Jeg tog hans pik i mine små hænder og begyndte at onanere ham stille og roligt, han stønnede stille, det var virkelig så liderligt, det var så lækkert at se hans nydelse af min leg med hans pik.

Jeg mærkede at min liderlighed på ingen måde havde lagt sig den havde heller ikke fået nok, men inden jeg skulle have ham op i mig igen ville jeg smage på hans pik, derfor bøjede jeg mig ned mod hans pik jeg tog den med det samme i munden og suttede han frækt og forførende, de gange jeg tog pikken ud af munden slikkede jeg hans pik som om det var en slikkepind.

Jeg vidste at hverken han eller jeg havde travlt så der var ingen grund til at skylde sig med at få en udløsning med mindre det drejede sig om at jeg skulle få min orgasme sådan en kunne ikke komme hurtigt nok.

Hans pik hoved var godt fugtigt af min ja savl var det efterhånden, jeg satte stille og frækt min tungespids til hovedet af hans pik, slikkede ham rundt om pikhovdet, kørte tungen op til spidsen af hans pik og begyndte at slikke spidsen af hans pik som om nogen havde kommet en klat chokolade på pikken.

Inden jeg dog tog pikken i munden igen, pressede jeg min tunge ned i den fine åbning, der var på hans pik hvor hans sperm ville komme ud lidt senere, men først ville jeg have ham op i mig igen.

Da jeg havde suttet og slikket hans stive og meget hårde pik længe nok, trak jeg mig væk fra hans pik, jeg kunne tydeligt se hans blodåre på pikken, hvor måtte han være liderlig, lige som jeg var, nu skulle det være, jeg rejste mig op og trak mine bukser og trusser af, jeg bad ham lægge sig på sofaen så jeg kunne komme til at ride hans pik.

Han lagde sig som jeg bad ham om, med det samme var jeg over hans dejlige pik, jeg søgte med det samme ned mellem os og fik fat i hans stive pik, jeg styrede den hen til min ventende våde fisse som med glæde ville byde hans pik velkommen.
Da jeg mærkede hans pik ved min fisse pressede jeg mig automatisk ned over spidsen af hans pik, følelsen af hans pik der lige var trængt op i mig fik mig til at komme med et højt stønnen, det var lidt som om min krop blev lettet over at jeg endelig fik en pik op i mig.

Da nydelse havde lagt sig satte jeg mig rigtig til rette på hans skød, vi fik øjenkontakt, mens vi havde øjenkontakt sænkede jeg mit underliv helt ned over hans pik, følelsen af en stiv hård pik der trængte så nemt op i mig var lækker,.

Jeg satte mine hænder ned på hans brystkasse og gik så ellers bare i gang med at ride hans stive pik som bare passede så fantastisk til min stramme fisse.

Vi stønnede mere og mere, jeg kunne ikke lade være med at ligge mig helt ned over ham og kysse ham igen, tanken om at få mere pik, få mere af denne pik var meget fræk, tanken om sæd var der men fyldte ikke specielt meget i mit hoved lige nu.

Min næste orgasme kom tættere og tættere på, jeg satte mig op, rettede min ryg, red ham frækt mens jeg roterede nærmest med mit underliv på hans stive pik som gjorde arbejdet i mit underliv, jeg lukkede mine øjne og satte mine hænder på mine bryster, jeg masserede mine stive meget hårde brystvorter mens jeg red ham, nu var der kun mig og min orgasme der fandtes.

Min orgasme kom, den var ikke eksploderende men mit underliv sendte dejlige bølger af de mest fantastiske følelser igennem min frække liderlige krop, sikke et syn det måtte være for Brian der bare lå på sofaen og lod mig ride hans stive pik som jeg ville.

Da min orgasme var over steg jeg af hans pik, han var hurtigt oppe, jeg stillede mig op alle fire på sofaen, lagde mine arme på ryglænet af sofaen og ventede på at han skulle trænge op i mig igen.

Jeg skulle dog ikke vente særlig længe, han gik næsten med det samme i stilling bag ved mig og styrede sin dejlige pik hen til min ventende fisse.

“Skal den op i dig igen frække” spurgte han mig meget dumt

“Knep mig nu bare…ellers får du ingen udlæsning” svarede jeg ham frækt

Med det samme mærkede jeg at han pressede sin dejlige pik op i mig, han pressede den så langt op i mig som han kunne, han lod den være der lidt mens han satte sine negle blidt på min nøgne ryg og kørte sine hænder ned til mine baller for at tage fat på hver side af min talje.

Han gik nu i gang med at kneppe mig, han kneppede mig dybt med et perfekt tempo hvor han hver gang ramte alle de rigtige steder oppe i mig, det var som om han ville kneppe mig til endnu en orgasme, selvom det måske var ham der var meget trængende når han var single med mindre han havde en bolleven eller flere.

Med det samme begyndte jeg at stønne mens jeg tog imod hans dejlige pik, hver gang han pressede pikken helt op i mig kunne jeg ikke lade være med at skubbe min røv lidt mere bagud for at møde hans pik, det gjorde at vi begge stønnede mere dog igen at vi kom tættere på vores orgasmer.

På et tidspunkt bøjer han sig ned og kysser mig på min øreflip.

“Skal du ikke have min sperm op i din stramme koreaner fisse” hviskede han i mit øre

“Jeg er på ingen måde beskyttet” svarede jeg ham selvom jeg virkelig gerne ville have hans sæd

“Det er ikke en afvisning” hviskede han frækt og stødte nogle gange hårdt op i min fisse

Han trak sig ud af mig og bøjede sig ned og gik i gang med at slikke min fisse, aldrig havde jeg oplevet noget så frækt, han ville virkelig nyde min krop, der ville blive utrolig svært at afvise hans ønske om at tømme sig i mig.

Han rejste sig op, han trak mig med op, så jeg stod på gulvet så lagde han sig på siden på sofaen og bad mig lægge mig på siden og skyde røven bagud, jeg vidste hvad han nu ville.

Jeg løftede ren automatisk mit ene ben op for at give ham plads til at trænge op i mig, det var sikkert slutspurten han satte ind nu, hvor ville det være frækt hvis han holdt om mig og bare kneppede mig, tømte sig i mig.

Han styrede med det samme sin stive pik hen til min ventende fisse, han pressede den med det samme op i mig og gik i gang med at kneppe mig, jeg rykkede min overkrop mere ud mod kanten af sofaen og skød min røv mere bagud på den måde kunne han bare kneppe mig den lort.

Brian gik virkelig i gang med bare at kneppe mig, vi begge stønnede og stønnede, vi holdt ikke tilbage med at stønne, hvis min kæreste lige pludselig kom hjem så kunne han nemt ude fra gangen af høre at en kvinde fik pik.

“Shit du er så pisse stram jeg kan snart ikke holde min sperm tilbage mere” stønnede han

Jeg ville så gerne have hans sæd i mig og vidste at jeg måtte give ham en god oplevelse, jeg måtte hellere sige det til ham inden det var for sent.

“Gør det…kom i mig…tøm dig i mig Brian” stønnede jeg

Resultatet blev at han holdt mig hårdt ind til dig og kneppede bare igennem, min orgasme kom midt i det hele men fokusere meget på at modtage hans pik, han bankede til sidst hans stive pik hårdt op i mig, lige pludselig mærkede jeg varmen af hans sæd der spredte sig i min ubeskyttede fisse, da jeg mærkede det følte jeg virkelig min orgasme som buldrede gennem min krop.

Han skød en hel del sæd op i mig, den stakkel havde nok ikke fået fisse i længere tid, da han var færdig med at sprøjte i mig, lå vi helt smeltet sammen, ingen af os havde travlt med at komme op fra sofaen.

“Det var så længe siden” pustede han bag mig

“Din stakkel” svarede jeg ham frækt

“Du er pisse dejlig at kneppe” sagde han

“Jamen så må vi jo lave en plan for hvor meget træning jeg skal have” fniste jeg

“Din frækkere” svarede han

Efter en lille pause trak jeg mig væk fra ham og gled ned på gulvet, han satte sig op, i sofaen mens jeg stod på gulvet foran ham mærkede jeg hans sæd løbe ud af min fisse og ned mellem mine ben, han kneppede mig meget bedre end min kæreste som næsten kneppede som om det bare skulle overståes, her var Brian meget anderledes han ville virkelig nyde kvinden han kneppede.

Mens han sad der og hvilkede sig lidt, bøjede jeg mig ned og tog hurtigt hans stive pik i munden, jeg suttede ham helt ren for vores safter, det var jo nok med at en af os ville dryppe vi begge kunne jo ikke grinede jeg i mig selv.

Da jeg havde suttet ham ren, trak jeg min bluse af og min bh, første gang var nu at han så mig helt nøgen.

“Kom skat, lad os tage et hurtigt bad” sagde jeg til ham

Jeg rakte en hånd ned til ham som han med det samme tog imod, vi gik ud under bruseren og tog et dejligt romantisk bad uden der skete noget frækt, det er også dejligt at man som kvinde kan stå helt nøgen overfor en mand man har haft sex med uden det ender med det.

Mens vi stod der under vandet, snakkede vi om forskellige ting.

“Er det rigtigt det med du ikke er beskyttet” spurgte han

“Ja, det er det” svarede jeg

“Hvad med graviditet” spurgte han

“Ja, vi må lade skæbnen bestemme om vi skal have et barn sammen” smilede jeg frækt til ham

“Hvad med din kæreste” spurgte han

“Jaa det finder jeg ud af, hvis der kommer noget, der vil vokse i min mave” svarede jeg ham og gav ham et kys på kinden.

Vi gjorde os færdige i badet, da vi havde tørret os, gik han ind i stuen, selv tog jeg dog bare en morgenkåbe op, jeg gad ikke lige hoppe i noget tøj.

Da jeg kom ind i stuen til ham, gik jeg ud i køkkenet for at finde noget koldt vand vi kunne drikke, mens vi lavede en plan om hvor tit han skulle komme på besøg.

Det endte med at han gerne måtte komme hverdag, eller når han havde tid, ellers kunne jeg jo selv komme hjem til ham.

Vi aftalte at den næste gang skulle jeg komme hjem til ham, det betød at den næste dag skulle vi “træne” hjemme hos ham, og den form for træning vi nok ville komme til at lave var nok ikke lige den type man tænker på når man snakker om træning.

Da han skulle afsted kyssede jeg ham frækt farvel, ikke på kinden, men på munden, hvor vores læber mødtes og næsten igen startede på deres parringsleg.

Da han var kørt ringede jeg til min veninde og fortalte hende….alt.


Erotiske noveller skrevet af  Yeosin

Historien er rettet af Yeosin




Påskønnelse
Her kan du, også Anonyme læsere, give en lille ting til forfatteren af historien, for at vise din påskønnelse.

(8)
(2)
(0)

Læst af bruger

Stemme og kommentar

5 * = Virkelig god historie
4 * = God historie
3 * = Ok historie
2 * = Under middel historie
1 * = Dårlig historie



For at kunne stemme, skal du oprette dig som bruger.

Basse70(P) 19-08-2025 14:46
dejlig fræk historie
som altid fra dig




Don Lp(m) 19-08-2025 03:43
5 stjerner


kaskap79(m) 14-08-2025 13:48
Det er den sjoveste træning der findes.


Eventyret(M) 18-07-2025 22:34
Vild frækt


SheWolf(K) 18-07-2025 19:51
Du er så fræk, dejlig fræk historie jeg ser frem til del 2.


Stockholm(M) 17-07-2025 07:24
Hvor er du fræk, fræk og forførende.
Hvilken mand vil kunne modstå en kvinde som du.

Forstår manglen på tilfredsstillelse, og der kommer en dag. Hos dig aldrig tilfældig, men planlagt.
Hvordan du beskriver dine forførende bevægelser. Det gør bare noget.

Det så skønt med en mand der ikke bare rå knepper, men gør det bevidst med målet om kvindens største nydelse. Den får du med.
Yder den lille detalje hvordan din tunge leger med den lille åbning hvor sæden kommer ud. Den kan dyrkes.

Love it






     

Her ses læsernes bedømmelse af historien
Antal stemmer6
Gennemsnits stemmer5
Antal visninger5219
Udgivet den19-08-2025 00:01:01